İstanbul Kasaplar Odası Başkanı Fehmi Taşyurt ve odamız yöneticilerinden oluşan heyet ile bir araya gelen Zeydan Karalar ile Saruhan Yağmur, İstanbul Kasaplar Odası’nın başta İstanbul esnafı olmak üzere kasap esnafı için yaptığı çalışmaların önemine değindi. Adana Büyükşehir Belediyesi Zeydan Karalar yaptığı açıklamada; “Ahilik felsefesiyle harmanlanmış esnaf örgütlerinin yaptığı çalışmaların önemine inanıyoruz” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Federasyonu ( Adana Federasyon Esnaf Sanatkar ) ve Adana Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Saruhan Yağmur ise yaptığı açıklamada; “İstanbul Kasaplar Odası yönetimini son derece genç ve dinamik bulmakla birlikte, yaptıkları çalışmaları yakından takip ediyoruz. İstanbul Kasaplar Odası’nın yaptığı her çalışma, İstanbul genelinde olduğu kadar, ülkemiz genelindeki esnaflarında çalışma şartlarının iyileştirilmesi için bir kilometre taşıdır. İstanbul’da faaliyet gösteren Adanalı hemşerilerimizin emin ellerde olduğunu görmek bizleri memnun etti” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

İstanbul Kasaplar Odası Başkanı Fehmi Taşyurt, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Sayın Karalar ve Sayın Yağmur’un bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Bizde Adana genelinde yaptığı başarılı çalışmaları ve kamuoyuna yansıyan hizmetleri ile Adana Esnaf ve Sanatkârlar Federasyonu ve Adana Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Sayın Saruhan Yağmur’u yakından takip ediyoruz. Hangi il ya da ilçede olursa olsun, esnafımız için yapılan olumlu çalışmaların destekçisi olmaya devam edeceğiz” açıklaması yaptı.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar